Znamy już pełny skład jury Kreatury

Będzie ono obradować 7 i 8 listopada.

Możemy już podać pełny skład jury XXI Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura. Jak już informowaliśmy, na jego czele stanie Jacek Jurek, dyrektor kreatywny agencji Just. Oprócz niego w jury zasiądą: Jarosław Boliński, producent, współzałożyciel studia produkcyjnego Propeller Film; Beata Dziwulska, senior digital & social media coordinator, Nestlé Polska SA; Filip Grześkowiak, creative director, GoldenSubmarine; Karina Jakóbiak-Kapusta, communication deputy director, Polkomtel; Wojciech Łebski, dyrektor kreatywny, Syzygy Warsaw; Aleksandra-Marchocka, creative director, Peppermint; Tomasz Michalik, chief innovation officer, Insignia.

Obrady jury planowane są na 7 i 8 listopada br., prace do konkursu można zgłaszać do 12 października. Uroczysta gala rozdania nagród Kreatury odbędzie się 23 listopada w Pin-Up Studio w Warszawie.

 

 

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.