Heidi Klum projektuje dla Lidla

W przyszłym tygodniu w sieci dyskontów będą dostępne ubrania zaprojektowane przez supermodelkę i jej przyjaciół.

Od 18 września w sieci sklepów dyskontowych Lidl - również w Polsce - będzie dostępna linia ubrań zaprojektowanych przez Heidi Klum. Kolekcja nosi tytuł "Esmara by Heidi Klum". Modelka razem z 350 gośćmi, wśród których znaleźli się Nina Garcia, Zac Posen i Shaun Ross, świętowali w Nowym Jorku światową premierę kolekcji. Jej pokaz odbył się w interaktywnym supermarkecie, stworzonym na potrzeby wydarzenia. Heidi Klum wspólnie z modelkami po raz pierwszy zaprezentowała wszystkie 84 ubrania i dodatki swojej nowej kolekcji.

Zamiast klasycznego wybiegu Lidl stworzył scenę w postaci interaktywnego supermarketu, nawiązując tym samym do działalności firmy. Podczas dwugodzinnego pokazu Heidi Klum wspólnie z 35 modelkami zaprezentowała wszystkie 84 ubrania i dodatki z kolekcji – od botków w panterkę, przez cekinowe żakiety, po skórzane kurtki. Różnorodne stylizacje modelek pokazały wiele wariantów i sposobów łączenia ze sobą poszczególnych części kolekcji.

Wydarzenie zostało zorganizowane podczas nowojorskiego Tygodnia Mody. Goście świętowali premierę kolekcji wspólnie z influencerami ze Stanów Zjednoczonych i Europy, a także znanymi przedstawicielami świata mody. Punktem kulminacyjnym była też strefa stylizacji Heidi, w której znajdowało się "Magiczne lustro”. Za jego pomocą projektantka na bazie ubrań ze swojej kolekcji "Heidi & the City” zaproponowała trójce gości dopasowany do nich look i udzieliła im indywidualnych porad dotyczących stylizacji. 

Każdy mógł śledzić pokaz podczas livestreamu transmitowanego na fanpage’u Lidla na Facebooku.

Katarzyna Woźniak 381 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.