Paweł Obidziński dołączy do Saatchi & Saatchi IS

Do agencji przeszedł z firmy Coca-Cola Company. Obejmie stanowisko head of operations.

Od października br. do zespołu Saatchi & Saatchi IS dołączy Paweł Obidziński jako head of operations. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołami produkcyjnymi i optymalizację procesów wewnętrznych, struktury oraz szeroko pojęty business inteligence. Raportował będzie bezpośrednio do Krzysztofa Andrzejczaka, CEO agencji.

Paweł Obidziński ma ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze digital marketingu w Polsce i na rynkach zagranicznych, które zdobywał między innymi w Coca-Cola Company, gdzie od 2016 r. pełnił rolę service managera. W ramach usługi Delivery, którą zarządzał, koordynował działanie zespołu oraz procesy i procedury związane z uruchamianiem digitalowych projektów Coca-Coli w Europie.

Kompetencje budował także w agencji Hypermedia Isobar. Jako lider zespołu P&G APAC dostarczał dla P&G rozwiązania digital w regionie azjatyckim oraz wspierał stworzenie i transfer kompetencji do hubu produkcyjnego w Manili. Jako business operations manager optymalizował procesy wewnętrzne oraz tworzył i wdrażał narzędzia wsparcia biznesu w agencji.

Paweł Obidziński zastąpi Marka Polaka, który zakończył pracę w agencji.

Piotr Machul 392 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.