Anna Rogowiecka dołącza do agencji Roots

Anna Godzisz i Gabriela Żółtaniecka przyjmują do teamu nowego partnera.

Do zespołu założycielskiego agencji Roots - Anny Godzisz i Gabrieli Żółtanieckiej w roli partnera dołączyła - po odejściu z agencji Plej - Anna Rogowiecka. Od teraz odpowiada za wizerunek i rozwój agencji, a także koordynację postępowań przetargowych. Połączenie kompetencji Roots z doświadczeniem nowej partnerki ma poszerzać ofertę dla obecnych i przyszłych klientów.

Roots specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji dla firm i marek, działaniach Public Relations (marek, korporacyjnym, wewnętrznym), kampaniach online i w mediach społecznościowych, influencer marketingu, a także organizuje wydarzenia specjalne. Teraz zapewni klientom kompleksową obsługę projektów marketingowych.

Anna Rogowiecka przez ostatnie cztery lata pracowała w agencji Plej. Najp

Paweł Piasecki 1030 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.