Fox Networks uruchomi w Polsce serwis VoD

Nadawca kanałów Fox i National Geographic stawia w ofercie na autorski kontent swoich stacji.

Fox Networks Group niebawem uruchomi w Polsce własny serwis SVoD. W ofercie znajdą się przede wszystkim produkcje tego nadawcy.

Amerykański nadawca zapewnia, że uruchomienie serwisu na żądanie oznacza dla polskich widzów dostęp do różnorodnych produkcji: telewizyjnych hitów, popularnych klasyków oraz znanych animacji. - Siłą naszych kanałów tematycznych Fox i National Geographic jest to, że wyróżniają się ekskluzywnym, innowacyjnym kontentem, który jest dostępny dla polskiego widza bezpośrednio po premierze w USA. Niezwykle istotne jest to, że nasze kanały w dużym stopniu produkują własny kontent. Oznacza to, że możemy udostępniać nasze programy oraz seriale w dowolnym czasie na dowolnych urządzeniach. Stąd pomysł na Fox SVoD – mówi Carlos Ortega, executive vice president Fox Networks Group Central & Eastern Europe. Szef Foksa w regionie CEE nie ujawnia dokładnej daty startu serwisu na żądanie. Prawdopodobnie stanie się to jeszcze w br.

Serwis Fox SVoD został do tej pory w Europie wprowadzony w siedmiu krajach, m.in w Niemczech, we Francji, w Szwecji i Danii.

W Polsce Fox Networks Group ma w portfolio kanały: Fox, Fox Comedy, National Geographic, Nat Geo Wild, Nat Geo People i BabyTV.

Piotr Machul 387 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.