Po 10 dniach wyświetlania "Botoks" bije "Pitbulla"

Frekwencja blisko 1 mln 460 tys. widzów po drugim weekendzie na ekranach.

 

Nowy film Patryka Vegi "Botoks", który wszedł na ekrany kin 29 września, potrzebował 10 dni, żeby pobić rekord poprzedniego filmu - "Pitbull. Nowe porządki". Wielki przebój 2016 roku schodził z ekranów z rezultatem 1 mln 428 tys. widzów, najnowsze dzieło reżysera już po drugim weekendzie emisji może pochwalić się wyższą frekwencją na poziomie blisko 1 mln 460 tys. widzów. To kolejny wyczyn na liście rekordów "Botoksu”.

Hitowa produkcja Vegi zanotowała dotychczas najlepsze otwarcie 2017 roku i drugie najlepsze otwarcie w historii krajowego kina. A ponadto próg pierwszego miliona widzów przekroczyła dwa razy szybciej niż takie filmy, jak "Wołyń” i "Bogowie”.

W rolach głównych w "Botoksie" występują: Olga Bołądź, Janusz Chabior, Agnieszka Dygant, Sebastian Fabijański, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski, Grażyna Szapołowska, Katarzyna Warnke, Wojciech Machnicki i Marieta Żukowska. Patryk Vega jest scenarzystą, reżyserem i producentem filmu, producentem wykonawczym - Marcin Kaniewski, a dystrybutorem - firma Kino Świat.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.