Arc, Leo Burnett oraz MSL łączą się w spółkę LBG

Sebastian Hejnowski na stanowisku CEO.

Zakres odpowiedzialności Sebastiana Hejnowskiego, dotychczasowego CEO MSL Central and Eastern Europe, rozszerzy się o dwie kolejne spółki. Raportować będą do niego szefowie Arc, Leo Burnett i MSL. Grupa Publicis chce uprościć funkcjonowanie agencji i zmniejszyć ilość biurokracji, w związku z tym redukuje liczbę podmiotów prawnych. Marki Arc, Leo Burnett oraz MSL będą funkcjonowały jako osobne oddziały w ramach jednej spółki LBG, której CEO będzie właśnie Sebastian Hejnowski.

Hejnowski jest jednym z członków zespołu zarządzającego Publicis Communications. Ostatnie dwa lata spędził, dzieląc swój czas między Warszawę i Paryż, gdzie pracował w biurze Publicis Groupe.


Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.