"Dom pełen zmian", czyli IKEA w Polsacie

Ośmioodcinkowy serial komediowy ma pomóc ugruntować nowe hasło szwedzkiej sieci.

Wkrótce w Polsacie wystartuje 8-odcinkowy miniserial, którego głównym sponsorem i partnerem jest IKEA. "Dom pełen zmian” to serial komediowy opowiadający o perypetiach rodziny Malinowskich. Historia rozgrywa się na przestrzeni wielu lat, a każdy odcinek dzieje się rok później od odcinka poprzedniego.

Sceną życiowych zmian bohaterów jest ich dom urządzony przez IKEA. Produkty i aranżacje IKEA stanowią nie tylko scenerię wydarzeń – w każdym odcinku odgrywają swoją własną rolę. Zaplanowanych jest osiem odcinków, każdy o długości ośmiu minut.  – To pionierska długość na rynku telewizyjnego branded content. Nowością jest także fabularna konwencja serialu, odchodząca od standardowego formatu miniepizodów, do których przyzwyczajeni byli do tej pory widzowie – komentuje Karolina Szabłowska, external marketing communication manager IKEA Retail w Polsce. 

W rolach głównych występują: Iza Kuna, Piotr Adamczyk, Kazimierz Kaczor i Maria Maj. Reżyserem serialu jest Kristoffer Rus, a  za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski, znani z takich produkcji, jak "Listy do M. 1-3”, "Piąty Stadion” czy "Dwoje we Troje". Autorem zdjęć jest Michał Sobociński, za pomysł i całość produkcji odpowiada Prime Film Production ("Piąty Stadion”, "Dwoje we Troje”, "Storyline”) przy współpracy z MEC Wavemaker – agencją kreatywno-kontentową działającą w ramach MEC.

Start emisji serialu na antenie stacji Polsat zaplanowany jest na 15 października 2017.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.