Nowe Konto Proste Zasady w Getin Banku

Wprowadzenie nowego flagowego rachunku bank wspiera telewizyjną kampanią reklamową.

Getin Bank (Getin Noble Bank) upraszcza ofertę rachunków osobistych - wprowadzając na miejsce dotychczasowych jedno nowe Konto Proste Zasady. Wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu i klient nie ponosi żadnych opłat za prowadzenie rachunku, kartę debetową, przelewy internetowe oraz wypłaty gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce.

- Konto osobiste to najważniejszy produkt bankowy. To z niego płacimy za rachunki i bieżące zakupy, to na nie otrzymujemy pensję czy stypendium. Większość z nas korzysta z niego na co dzień, dlatego tak ważne jest, żeby było oparte na przejrzystych i zrozumiałych warunkach. Takie właśnie jest Konto Proste Zasady. Jest ono naszą odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy oczekują prostych i przyjaznych rozwiązań - przekonuje Marek Ubysz, dyrektor departamentu kont i depozytów Getin Noble Banku.

Wprowadzenie nowego flagowego rachunku bank wspiera telewizyjną kampanią reklamową. Kreację reklam przygotowuje agencja reklamowa BBDO Warszawa, planowaniem i zakupem mediów zajmuje się zaś dom mediowy OMD (Optimum Media), który niedawno przejął ten budżet od Spark Foundry (dawniej: Mediavest, należący do Publicis Media).

Maciej Burlikowski 1228 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.