Ruszy ofensywa reklamowa Huawei z Lewandowskim

Nowy flagowy smartfon to Mate 10 Pro.

Robert Lewandowski w wiosennej kampanii Huawei
Robert Lewandowski w wiosennej kampanii Huawei
Chiński producent telefonów komórkowych Huawei zaprezentował swój najnowszy flagowy model smartfonu Huawei Mate 10 Pro. Do sprzedaży w Polsce trafi on w listopadzie w cenie 3499 zł. Jego debiut będzie wsparty silną kampanią reklamową z udziałem Roberta Lewandowskiego, który od 2015 r. jest twarzą reklamową Huawei w Polsce.

Huawei współpracuje z polskimi agencjami reklamowymi DDB & Tribal i Gong oraz izraelską agencją Leomek Hatoda'a, a także domem mediowym Maxus.

Cena nowego flagowca Huawei wydaje się jak na polski rynek zaporowa, być może założeniem marketera jest, że klienci zwabieni reklamami do sklepów i salonów zdecydują się na dużo tańszą wersję Mate 10 Lite za 1499 zł. Podobny zabieg Huawei zastosował już w przypadku poprzedniej serii Mate 9.

Maciej Burlikowski 1126 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.