Empik z nowym narzędziem łączącym online z offline

Sieć wprowadza nowe rozwiązanie - ekspresową rezerwację produktu w sklepie.

Książki, muzykę, filmy oraz gry multimedialne i planszowe oraz zabawki można teraz kupować z gwarancją odbioru do dwóch godzin we wskazanym przez klienta salonie. Klient dostaje informację o skompletowaniu zamówienia szybciej niż po dwóch godzinach. Przy odbiorze można zdecydować, czy produkt spełnia oczekiwania i zapłacić za niego gotówką, kartą lub voucherem. Fazę testów przechodzi aktualnie opcja automatycznej transakcji internetowej z użyciem karty kredytowej. Ekspresowa rezerwacja nie wymaga zakładania konta czy logowania się w sklepie Empik.com. Należy w tym celu podać imię i nazwisko oraz numer telefonu lub adres e-mail, na który zostanie przysłane powiadomienie o skompletowaniu zamówienia dostępnego w wybranym przez klienta salonie.

Program ekspresowej rezerwacji produktu w salonie pilotażowo funkcjonował kilka miesięcy. W tym czasie Empik zaobserwował duże zainteresowanie nowym narzędziem. Obecnie kilkaset osób dziennie ma korzystać z nowej funkcji, a prognozy przewidują, że w okresie przedświątecznym będą ich tysiące.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.