Bartłomiej Brzoskowski przechodzi do agencji Kamikaze

Przez ostanie lata związany był z Fenomem (obecnie Feno).

Do zespołu agencji Kamikaze dołącza Bartłomiej Brzoskowski jako senior strategy planner. Będzie odpowiedzialny za prace strategiczne z kluczowymi klientami agencji. Jego doświadczenie ma się przełożyć również na rozwój oferty agencji.

Karierę w branży digital Brzoskowski rozpoczynał siedem lat temu jako social media specialist, a później social media manager w agencji Digital One (obecnie Deloitte Digital). W latach 2012-2014 pracował w agencji FaceAddicted jako social media director & client service director, obsługując takie marki i klientów, jak Plus, Cyfrowy Polsat, Reebok, Seat czy Bosch. W latach 2014-2015 był media directorem w agencji Fenomem (obecnie Feno), gdzie pracował z zespołem mediowym oraz zespołem obsługującym marki w kanałach digital, odpowiadał za nadzór prowadzonych kampanii mediowych, przygotowywanie ofert mediowych oraz utrzymanie relacji z kluczowymi klientami. W latach 2015-2017 jako account director w agencji Feno współpracował z zespołem obsługi klienta, z działem kreacji oraz działem mediowym w przygotowywaniu strategii komunikacji dla marek obsługiwanych przez agencję.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.