Damian Zapłata w zespole zarządzającym Allegro

Poprzednio był prezesem First Data Polska. W Allegro obejmuje stanowisko CCO.

Do zespołu zarządzającego Allegro dołączył Damian Zapłata jako chief commercial officer i członek zarządu Allegro. Będzie odpowiadać za bieżące zarządzanie oraz rozwój strategii dla obszaru komercyjnego Allegro, koncentrując się na dostarczaniu ofert oraz na kształtowaniu pozytywnego doświadczenia zakupowego klientów platformy.

Zapłata poprzednio był prezesem First Data Polska, firmy z dziedziny technologii płatniczych i rozwiązań biznesowych. Wcześniej w Loyalty Partner Polska (spółka American Express Inc.) pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Był tam odpowiedzialny m.in. za rozwój programu lojalnościowego Payback. W latach 2008-2010 był partnerem w McKinsey & Company, gdzie specjalizował się w rynku usług finansowych, firmach z segmentu private equity, branży FMCG oraz handlu detalicznym.

Maciej Florek 2090 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.