Tytus, Romek i A’Tomek w kampanii Media Markt

Sieć wystartowała z nową kampanią wizerunkową.

Sieć MediaMarkt wystartowała z nową kampanią wizerunkową. Główne role odegrają w niej bohaterowie komiksu "Tytus, Romek i A’Tomek”. Po raz pierwszy w swoich działaniach komunikacyjnych sieć RTV i AGD sięga po komiksowe postaci. Tytus pojawił się już w krótkich spotach telewizyjnych, zapowiadających start kampanii. W kolejnych filmach dołączą do niego jego komiksowi towarzysze.

Oprócz spotów TV na kampanię składają się spoty radiowe oraz działania w internecie i social mediach. Trójka przyjaciół przejęła już narrację na fanpage’u marki na Facebooku.

W kampanii MediaMarkt komiksowe postaci po raz pierwszy zostały ożywione w jakości 3D. W ofercie sklepów sieci znajdą się też albumy komiksowe z przygodami bohaterów stworzonych przez Papcia Chmiela, w tym wydawnictwa specjalne.

Kampanię z udziałem Tytusa, Romka i A’Tomka przygotowała agencja Heart & Brain, odpowiadająca też za całościową komunikację sieci MediaMarkt w social mediach. Spoty stworzył dom produkcyjny Ideal, a postprodukcją zajęło się studio Platige. Planowanie i zakup mediów marketer realizował we własnym zakresie we współpracy z Universal McCann (TV), a za komunikację PR odpowiada agencja Roots.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.