Ewa Chodakowska wprowadza na rynek zdrowe przekąski

Trenerka fitness wraz z producentem zdrowej żywności firmą Purella Food, wprowadza linię przekąsek Be Raw.

Skierowana do wszystkich dbających o zdrowie i dobrą formę linia Be Raw zbudowana jest z 4 kompozycji smakowych batonów i 3 propozycji słodkich kuleczek.

Linia ma być dostępna na półkach sklepowych od listopada. Jej sprzedaż zostanie rozpoczęta od sieci drogerii Rossmann oraz supermarketów Carrefour.

W dalekosiężnych planach pojawia się ekspansja na rynki zachodnie. Purella Food zapowiada także, że linia będzie sukcesywnie rozszerzana i już na początku 2018 r. dołączą do niej kolejne propozycje smakowe batonów i kulek oraz inne produkty.

Współpraca teamu Ewy Chodakowskiej i Lefterisa Kavoukis oraz firmy Purella Food rozpoczęła się wiele miesięcy temu. Jak deklarują strony liczył się dla nich przede wszystkim wysoki poziom produktów, wzajemne zaufanie i możliwość współuczestniczenia w procesie tworzenia i produkcji.

- W pracy nad każdym produktem, pod którym się podpisujemy, priorytetem jest jakość. Musieliśmy mieć pewność, że partner biznesowy, którego wybierzemy sprosta naszym wytycznym oraz pozwoli nam mieć realny wpływ i decydujące zdanie w kwestii np. składników, czy wartości odżywczej produktów - mówia Ewa Chodakowska i Lefterisa Kavoukis.

Z kolei Michał Czerwiński, członek zarządu Purella Food i jeden z twórców Be Raw tak tłumaczy wybór kooperanta - Chcieliśmy pozyskać partnera a nie ambasadora, który użyczy tylko wizerunku. Zależało nam na osobie utożsamiającej się z produktami, z taką samą pasją jak my chcącą rozwijać nową markę na rynku superfood.

Purella Food to stosunkowo młoda spółka, w której rozwój we wrześniu zainwestował fundusz bValue inwestujący w innowacyjne polskie firmy na wczesnym etapie rozwoju z dużym potencjałem wzrostu i ekspansji zagranicznej. Purella Food oferuje naturalne produkty spożywcze, pochodzące wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych i certyfikowanych źródeł.

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.