"B2Beat w Hulakula!" - zobacz jak branża eventowa bawiła się w Hulakula - Rozrywkowym Centrum Miasta na pierwszej tego typu imprezie

W czwartek 5 października w Hulakula - Rozrywkowym Centrum Miasta odbyło się spotkanie osób zajmujących się zawodowo eventami, reklamą i mediami.

To pierwsze tego typu wydarzenie, którego celem jest integracja branży, dobra zabawa, a także prezentacja wyjątkowych możliwości nowych wnętrz Hulakula oraz nowości na rynku eventowym.

Tłumnie przybyli goście mogli korzystać ze wszystkich atrakcji Hulakula, rozmieszczonych na ponad 6,5 tysiącach m2 powierzchni i na własnej skórze przekonać się, jak dobrze można się bawić w nowej lokalizacji Rozrywkowego Centrum Miasta, przy ul. Jagiellońskiej 82B. Specjalnie na tę okazję został przygotowany także autorski catering szefa kuchni Hulakula, ze stacjami live cooking, które oferowały m.in. przygotowywane na oczach gości sushi czy burgery.

Dużym powodzeniem cieszył się także branżowy turniej bowlingowy, w którym wzięło udział łącznie 30 drużyn. Najlepsza w branży okazała się drużyna ASAP-y z agencji New Look Advertising, która wygrała voucher na kwotę 10 tys. zł. Miejsce drugie zajęli reprezentanci agencji Joy Events, a ostatnie miejsce na podium przypadło Bowlingersom, czyli drużynie z firmy Neuca.

Bardzo się cieszymy, że tyle osób z branży odpowiedziało na nasze zaproszenie i tak licznie przybyło na spotkanie. Współpraca B2B jest jednym z naszych strategicznych celów, dlatego dokładaliśmy wszelkich starań, by tego wieczora mogli Państwo po prostu dobrze się bawić, ale także poznać możliwości eventowe Hulakula. Wielką przyjemnością było gościć Państwa i mamy nadzieję, że to dopiero pierwsze z wielu naszych wspólnych spotkań w Hulakula – powiedział Bogumił George, prezes BMG Entertainment.

Podczas imprezy goście mieli także okazję wysłuchać czterech koncertów zrealizowanych wspólnie z Universal Music Polska. Na scenie Hulakula zagościły młode gwiazdy polskiego rynku muzycznego, które zaprezentowały swoje największe przeboje: Lanberry, Monika Lewczuk, Patryk Kumór i Antek Smykiewicz.

Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta to nowoczesna przestrzeń rozrywkowa o jednej z największych powierzchni w stolicy, oferująca zarówno atrakcje dla indywidualnego klienta, jak i kompleksową obsługę przy organizacji wszelkich eventów. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci.

Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Na ponad 6,5 tysiącach m2 Hulakula znajdują się:

 • dwie nowoczesne sale konferencyjno-klubowe
 • dwie kameralne sale VIP
 • parkiet na 2 tys. osób
 • antresola z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
 • restauracja dla 400 gości
 • trzy bary
 • scena o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
 • bowling, bilard, automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
 • letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
 • wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
 • bezpłatny parking na 450 samochodów
 • powierzchnia reklamowa na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
 • dwie niezależne, wentylowane palarnie.

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne. Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także bufety tematyczne, np. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

tel.: 22 18 28 023, 22 18 28 025

mail: eventy@hulakula.com.pl

www.hulakula.com.pl

Organizator wydarzenia: Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa

Partnerzy wydarzenia: Świat Eventów, Confetti System, Rent Design, Stowarzyszenie Branży Eventowej, Syskonf, Event Management Training Group, QVERTY, Coca-Cola

Patroni medialni: Media & Marketing Polska, Think MICE, Nowy Marketing, Event Katalog, Event Management Polska, Event Manager News, Eventowa Blogerka, eventplatforma.pl, Marketer+, MICE Poland, OOH Event, konferencje.pl

 Partner branżowy: meetingplanner.pl

 Galeria zdjęć: © Robert Małecki Fotografia

 

 

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.