Coca-Cola ma nowego dyrektora marketingu

Została nim Paola Sandoval.

Paola Sandoval (na zdjęciu) od listopada przejmie obowiązki dyrektora ds. marketingu Coca-Cola Poland Services, zastępując na tym stanowisku Mikołaja Ciasia.

Będzie odpowiedzialna za tworzenie i realizacje strategii marketingowych dla wszystkich marek z portfela firmy oraz za zarządzanie jej obszarami strategii biznesowej.

Nowa dyrektor ma kilkunastoletnie międzynarodowe doświadczenie w marketingu, które zdobyła pracując ostatnio dla GLI (Genomma Lab International), gdzie pełniła rolę szefa marketingu.

Wcześniej przez osiem lat pracowała w Coca-Cola w Meksyku i Tajlandii, a także w firmach z branży farmaceutycznej. Pracę w strukturach Coca-Cola rozpoczęła w Meksyku, odpowiadając między innymi za produkty z kategorii Coca-Cola Zero i Coca-Cola Light.

Wśród jej osiągnięć znajdują się projekty związane z wprowadzaniem innowacji produktowych i towarzyszące im kampanie komunikacyjne. W 2013 roku w Tajlandii zainicjowała kampanię „Share a Coke”.

(Handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.