Marcin Orliński dołącza do redakcji "Przekroju"

Obejmie stanowisko redaktora działu kultura i społeczeństwo.

Do redakcji kwartalnika "Przekrój" dołącza Marcin Orliński. Obejmie stanowisko redaktora działu kultura i społeczeństwo.

Marcin Orliński jest doświadczonym redaktorem, krytykiem literackim i autorem tekstów. Publikował m.in. w "Gazecie Wyborczej", "Rzeczpospolitej", "Tygodniku Powszechnym", "Odrze" i "Twórczości". Przed dołączeniem do zespołu "Przekroju" był redaktorem językowym w wydawnictwie Nowa Era. Wcześniej pracował w różnych firmach jako redaktor i copywriter.

Redaktorem naczelnym i wydawcą kwartalnika "Przekrój" jest Tomasz Niewiadomski. Po trzyletniej przerwie "Przekrój" powrócił na rynek w grudniu 2016 r. jako kwartalnik.

Piotr Machul 201 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.