Anna Borys-Karwacka zastąpi Krzysztofa Kłapę w McDonald's Polska

Firma ma nowego dyrektora ds. corporate relations. Krzysztof Kłapa, związany z firmą od jej początku, zostanie prezesem Fundacji Ronalda McDonalda.

Anna Borys-Karwacka zastąpi Krzysztofa Kłapę w McDonald's Polska na stanowisku dyrektora ds. corporate relations. Anna Borys-Karwacka ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży komunikacyjnej, przez ostatnie 7 lat pracowała w CEC Government Relations, w swojej karierze związana była także m.in. z takimi firmami jak 180 PR i Agora. 

Krzysztof Kłapa jest jednym z najbardziej znanych specjalistów od komunikacji, z McDonald's związany jest od początku działalności firmy w Polsce, czyli od 1991 r. Teraz obejmie stanowisko prezesa charytatywnej fundacji Ronalda McDonalda.

Tomasz Wygnański 740 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.