Małgorzata Ohme na czele serwisu Kobieta.onet.pl

Odpowiada za rozwój serwisu i nowe formaty redakcyjne.

Małgorzata Ohme rozpoczyna pracę dla Grupy Onet-RAS Polska. Została redaktor naczelną serwisu Kobieta.onet.pl. Będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój serwisu, w tym treści wideo oraz nowe formaty redakcyjne. - Mamy dziś 5,6 mln realnych użytkowników, co przekłada się średnio na przeszło 90 mln odsłon każdego miesiąca. Zamierzamy stale podnosić poprzeczkę tak pod względem ilościowym, jak i jakościowym -  mówi  Marta Badurek zarządzająca segmentem Women & Lifestyle w Grupie Onet-RAS Polska. 

Małgorzata Ohme jest psychologiem, pisarką i dziennikarką. W przeszłości kierowała m.in. segmentem lifestyle w Grupie WP, była redaktor naczelną serwisu Mamadu.pl (Grupa naTemat) oraz redaktor naczelną magazynu "Gaga". Prowadziła też autorskie programy telewizyjne "Życie od kuchni" w TVP2 i "Okiem Ohme" w TLC, była jurorką w talent show "Aplauz, aplauz" w TVN. Od listopada 2017 r. prowadzi w Onecie swój autorski program "Oczami matki".

 

 
Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.