Iperfumy.pl w Galerii Posnania

To stacjonarny sklep największej drogerii internetowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

W Galerii Posnania 16 listopada br. ruszy pierwszy w Polsce stacjonarny salon sprzedaży sieci drogerii Iperfumy.pl by Notino, największej perfumerii internetowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Firmę Iperfumy.pl by Notino stworzył w 2004 r. Michal Zamec i od tej pory rozwija się ona w Europie Środkowo- Wschodniej i w USA. Dziś ma w portfolio prawie 1,2 tys. marek – od niszowych po selektywne i sprzedaje ok. 12 mln. kosmetyków rocznie (dane za 2015 r.). Wartość spółki szacowana jest na blisko 50 mln euro.

- Dla polskich konsumentów otwarcie stacjonarnych perfumerii wpłynie na uwiarygodnienie marki. Wielu klientów cały czas jeszcze ma obawy przed zakupami online, w szczególności dotyczy to kategorii perfum. W stacjonarnym salonie każdy będzie mógł przetestować naszą ofertę, a nawet sięgnąć po perfumy, których wcześniej nie miał odwagi zamówić online - mówi Dagmara Brzezińska-Marcu, country manager Iperfumy.pl by Notino.

Komunikacyjnie projekt wspiera kampania w mediach społecznościowych koordynowana przez agencję Buzz Media.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.