Rusza kanał Eleven Sports 4

Nadawca wprowadza też nowe nazewnictwo i logotypy swoich stacji sportowych.

Eleven Sports zmienia nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału, który na początku będzie dostępny tylko w ofercie platformy NC+.

Od teraz Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra będą nazywać się odpowiednio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3. Oprócz nowych nazw otrzymają one również zmodyfikowane logotypy, różniące się od siebie cyfrą.

Zmiany dotyczą jedynie nazw oraz logotypów i nie mają wpływu na program poszczególnych kanałów, których profil i zawartość zostaną zachowane. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału i idącą za tym potrzebą ujednolicenia nazw, w taki sposób aby były spójne oraz bardziej czytelne dla odbiorców oraz ułatwiły efektywniejszą promocję marki.

Nadawca startuje dziś z kanałem Eleven Sports 4. Przez pierwsze trzy miesiące będzie on dostępny wyłącznie dla abonentów platformy NC+, w tym abonentów platformy NC+ w sieci Orange. Kanał będzie dostępny bez dodatkowych opłat w pakiecie Extra+ oraz w pakietach wyższych.

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, m.in. meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A TIM, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama. W sumie w każdym pełnym sezonie na jego antenie pokazanych będzie minimum 250 meczów piłkarskich na żywo.

Eleven Sports to założona w 2015 r. międzynarodowa sieć telewizyjna mająca w ofercie światowej klasy wydarzenia sportowe. W Polsce nadawca uruchomił do tej pory trzy kanały, które pokazują ponad 4000 godzin relacji na żywo rocznie z wielkich imprez sportowych oraz programy przygotowywane lokalnie.

Kanały Eleven Sports można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, m.in. u takich operatorów, jak: NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, Inea, Toya, Netia, Promax oraz w kilkudziesięciu lokalnych telewizjach kablowych.

 

 

 

Piotr Machul 280 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.