Agnieszka Kłos nowym prezesem Provident Polska

David Parkinson, którego Kłos zastępuje, awansował na zarządzającego regionem.

Agnieszka Kłos, dotychczas członek zarządu ds. sprzedaży największej firmy pożyczkowej w kraju Provident Polska, zostanie jej nowym prezesem. Stanowisko obejmie 1 stycznia 2018 r. 

David Parkinson, dotychczasowy prezes, awansował i obejmuje stanowisko dyrektora zarządzającego regionu Europy Północnej (Polska i Czechy) w brytyjskiej grupie finansowej International Personal Finance (IPF), której Provident Polska jest największą spółką.

Agnieszka Kłos w Providencie pracuje od 2007 r. Przez siedem lat była odpowiedzialna za zarządzanie działem finansów, następnie przeszła na stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu, a w 2016 r. weszła do zarządu spółki jako odpowiedzialna za pion sprzedaży.

Jako członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż zastąpi ją Tomasz Skiba, który w Providencie pracuje od 16 lat.

W Polsce Provident działa od 1997 r. i jest największą firmą na rynku pozabankowych pożyczek gotówkowych.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.