Maja Biniewicz digital chief officerem w grupie MullenLowe

Zajmie się kompleksowym zarządzaniem strukturą firmy w obszarze digital.

Maja Biniewicz obejmuje stanowisko digital chief officera w grupie MullenLowe. Jest to najwyższe stanowisko w firmie dla całości oferty grupy w zakresie digital - zarówno domu mediowego MullenLoweMediaHub, jak i agencji reklamowej MullenLoweWarsaw.

Maja Biniewicz zajmie się kompleksowym zarządzaniem strukturą firmy w obszarze digital. Do jej głównych zadań należeć będzie optymalizacja struktury digital grupy pod kątem jak najlepszego wykorzystania jej potencjału zarówno mediowego, jak i kreatywno-produkcyjnego. Jej obszar nadzoru obejmować będzie działania social, performance, content marketing, programmatic oraz wszystkie inne z zakresu online.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywała w różnych firmach. Pracowała po stronie domów mediowych (Mediavest - obecnie Spark Foundry, w ramach Publicis Media) oraz agencji interaktywnych (strategic director w K2 Media i digital media director w Isobar). Ostatnio była strategic directorem w ZPR Media.

MullenLowe MediaHub jest częścią globalnej grupy reklamowej MullenLowe Group (Interpublic). Do grona jej klientów w Polsce należą m.in.: Selgros, ING Bank Śląski, Orlen, Decathlon i WWF.

Piotr Machul 246 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.