Compay.pl wkracza na rynek z nową kampanią wizerunkową. 

"Bezgotówkowo, bezproblemowo" - pod takim hasłem firma Compay ruszyłą z nową kampanią wizerunkową, skierowaną przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorców. Za strategię komunikacji, kreację, planowanie i realizację kampanii odpowiada agencja reklamowa Chapter1.

Kampania Compay to odpowiedź na problem, przed którym w pewnym momencie staje każdy przedsiębiorca wdrażający płatności bezgotówkowe w swojej firmie. Niezależnie od tego, czy operator płatności bezgotówkowych poszukiwany jest do sklepu, punktu usługowego czy biznesu internetowego, ich liczba na rynku sprawia, że wybór jest naprawdę trudny, a porównywanie ofert pochłania mnóstwo czasu. Compay wychodzi naprzeciw tym problemom i decyduje się ułatwić życie przedsiębiorcom! Zasadniczym celem kampanii jest propagowanie rozwoju płatności bezgotówkowych poprzez wskazywanie niezdecydowanym przedsiębiorcom korzyści, jakie wiążą się z ich wdrożeniem w firmie.  

Kampania realizowana jest poprzez tworzenie ogromnej platformy edukacyjnej o płatnościach bezgotówkowych. Sam serwis Compay to miejsce, które pozwala na porównanie metod płatności udostępnianych przez operatorów, poznanie szczegółów współpracy z danym operatorem oraz oszacowanie miesięcznych kosztów obsługi płatności bezgotówkowych dla swojego biznesu. Wszystko to w jednej, przejrzystej porównywarce! Strona www.compay.pl to również doskonała baza wiedzy o metodach i płatnościach bezgotówkowych oraz sposobie ich funkcjonowania w relacjach klient-operator-dostawca płatności bezgotówkowych. 

Bohaterami kampanii są prawdziwi przedsiębiorcy, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z płatnościami bezgotówkowymi. Realizacja kampanii obejmuje działania content marketingowe, kampanię display oraz działania w mediach społecznościowych (Facebook). Partnerem strategicznym kampanii jest MasterCard.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.