Orange ma umowy z Netfliksem i Eleven Sports

Operator wzbogaca ofertę telewizyjną o kontent w 4K.

Operator telekomunikacyjny Orange Polska zawarł umowy z serwisem sVoD Netflix oraz nadawcą kanałów sportowych Eleven Sports, dzięki którym wzbogaca swoją ofertę telewizyjną o treści w rozdzielczości 4K.

Na kanale telewizyjnym Eleven Sports 1 będzie można obejrzeć w jakości 4K wybrane mecze ligi hiszpańskiej i niemieckiej. Ponadto specjalnie dla klientów Orange cały kanał zostanie podniesiony do jakości 4K. Przez pół roku dostępny będzie tylko dla widzów Orange TV w technologii IPTV jako jedynej wśród telewizji kablowych. Dostęp do niego będą mieć użytkownicy pakietów Bogatego (za 89,9 zł miesięcznie) i Maksymalnego (139,9 zł/mies.). Przez najbliższe 6 miesięcy Orange TV ma wyłączność w Polsce na pokazywanie Eleven Sports 1 w 4K.

Klienci Orange TV w technologii IPTV korzystający z dekodera 4K mogą w Netfliksie oglądać wybrane seriale i programy w jakości 4K, m.in.: "The Crown", "Narcos", "Stranger Things", "13 Reasons Why" i "Marvel’s Punisher". Abonenci Orange, tak jak wszyscy, mogą przez pierwszy miesiąc wypróbować Netflix za darmo, a później zapłacą standardową cenę za dostęp – abonament umożliwiający dostęp do materiałów wysokiej rozdzielczości kosztuje 52 zł miesięcznie. Dla ułatwienia klienci Orange będą mogli wkrótce płacić abonament Netflix na jednej fakturze z rachunkiem za usługi Orange. – Atrakcyjna oferta telewizyjna to jeden z kluczowych elementów naszej strategii. Chcemy dostarczać klientom najlepsze treści w najwyższej jakości – powiedział Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska.

Świąteczną ofertę Orange promuje w kampanii reklamowej m.in. w telewizji, internecie i na outdoorze. Kreacje reklamowe przygotowuje dla Orange Polska agencja Publicis, planowaniem i zakupem mediów zajmuje się zaś dla niego dom mediowy Initiative (IPG Mediabrands).

Maciej Burlikowski 1532 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.