OMD Kobiety Kobietom 7 - wykład motywacyjny Katarzyny Wierzbowskiej

24.11.2017 w Multikinie w Złotych Tarasach odbyła się siódma edycja wykładów motywacyjnych z cyklu OMD Kobiety Kobietom.

Tym razem Katarzyna Wierzbowska, przedsiębiorca społeczny, współzałożycielka Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet i inicjatorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, opowiadała o kobiecej solidarności. W gronie ponad 200 kobiet ze świata marketingu, rozmawiano o współzawodnictwie, rywalizacji i wspieraniu się kobiet, o braniu życia w swoje ręce, o życiowych i zawodowych punktach zwrotnych oraz o poszukiwaniu równowagi i spełnienia.

O prelegentce:

Katarzyna Wierzbowska - przedsiębiorca społeczny, współzałożycielka, fundatorka i prezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, inicjatorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, mentorka, współzałożycielka Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan.
Uprzednio zarządzała firmami z obszaru doradztwa komunikacyjnego i wizerunkowego: Goodbrand i Headlines Porter Novelli. Pracę zawodową rozpoczynała w branży reklamowej. Ma przeszło 20 letnie doświadczenie w marketingu, komunikacji, PR i CSR, jest też niezależnym konsultantem. Doradza firmom i organizacjom.
Z wykształcenia cybernetyk, absolwentka krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole de Mines de Paris.
Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 dzieci. Entuzjastka zdrowego trybu życia.

O cyklu spotkań OMD Kobiety Kobietom:

Inicjatywa powstała w marcu 2015 przy okazji obchodów Dnia Kobiet. Sukces pierwszej edycji spotkania zapoczątkował kolejne wykłady w następnych miesiącach. Do tej pory odbyło się 5 edycji 1,5 h wykładów, które poprowadzili Krzysztof Manthey o kobietach w biznesie; Agnieszka Biegańska “Work-Life Balance”, Katarzyna Miller “Motywacja”, Joanna Malinowska-Parzydło “Personal Branding”, Monika Zamachowska “Asertywnosć”, natomiast Anna Jakubowski wygłosiła wykład: Chodzi o to jak.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.