Karina Komorowska nowym CEO San Markos

Dotychczasowa executive business director DDB zmienia agencję.

Karina Komorowska (na zdj. po lewej) objęła stanowisko CEO agencji reklamowej San Markos. Odpowiada za zarządzanie agencją, strategię biznesową, nadzór nad tworzeniem oraz realizacją strategii marketingowych dla wszystkich klientów.
Z branżą reklamową związana jest od prawie 17 lat. Doświadczenie zdobywała w sieciowych i lokalnych agencjach reklamowych. Ostatnio zajmowała stanowisko executive business directora i była członkiem zarządu w agencji DDB & Tribal. Wcześniej pracowała w Change Communications oraz Saatchi & Saatchi.

Po okresie przejściowym, zakończonym zatrudnieniem Kariny Komorowskiej, Magdalena Czaja (na zdj. po prawej), dotychczasowa prezes agencji, powraca na stanowisko przewodniczącej rady nadzorczej i skoncentruje się na wspieraniu działań new business oraz aktywnym udziale w strukturach organizacji branżowych, m.in. w roli wiceprzewodniczącej komisji etyki reklamy.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.