Sieć Multikino we współpracy z Mastercard oferuje tańsze bilety we wtorki

Startuje nowa odsłona wspólnych działań Mastercard i Multikina.

Od początku grudnia Multikino wprowadza nową ofertę promocyjną "Wtorki z Mastercard”, która ma gwarantować widzom bilet za 10 zł. Partnerem akcji jest Mastercard.


Najnowsza oferta Multikina potrwa do końca listopada 2018 r. Skierowana jest do posiadaczy kart Mastercard. Można ją zrealizować wyłącznie we wtorki. Każdy widz, który zdecyduje się na dowolny wtorkowy seans 2D z repertuaru Multikina, a transakcję sfinalizuje kartą Mastercard lub Maestro, zapłaci na bilet 10 zł. Zakupu można dokonać w kasie dowolnego kina sieci Multikino, za pośrednictwem strony internetowej www.multikino.pl albo przez aplikację mobilną. Dodatkowo widz, który na wtorkowy seans nabędzie bilet online, płacąc portfelem MasterPass, otrzyma drugi bilet gratis do wykorzystania wyłącznie we wtorki we wszystkich kinach sieci Multikina.

"Wtorkom z Mastercard” towarzyszyć będzie kampania promocyjna w telewizji, internecie oraz OOH. W spocie telewizyjnym wystąpi Mateusz Gessler. Ponadto w kinach sieci Multikino prowadzona będzie kampania on- i off-screenowa. Za kreację odpowiadają Isobar i McCann Worldgroup. Media do kampanii kupuje Carat.


Katarzyna Woźniak 491 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.