Znamy już muzyczne gwiazdy Saturday Night Live Polska

Na stałe w programie zagości Grzech Band, czyli World Orchestra Grzecha Piotrowskiego, a w premierowym odcinku pojawi się Daria Zawiałow.

Jak już informowaliśmy, pierwszy odcinek polskiej edycji legendarnego programu telewizyjnego będzie można oglądać w sobotę 2 grudnia o godzinie 21.00 na YouTube SNL Polska oraz na www.showmax.com. W tych samych kanałach będą emitowane także kolejne trzy odcinki SNL Polska, począwszy od piątego będzie już konieczne wykupienie abonamentu w ShowMax (można skorzystać z 14-dniowego okresu próbnego).

Historyczną premierę polskiego Saturday Night Live poprowadzi aktor Piotr Adamczyk, znany m.in. z ról papieża Jana Pawła II i Fryderyka Chopina, a ostatnio w filmie "Listy do M.3". 

Muzyczną gwiazdą pierwszego odcinka SNL Polska będzie Daria Zawiałow. Teledysk do piosenki "Malinowy chruśniak" w jej wykonaniu obejrzało na YouTube ponad 2,75 mln internautów. W SNL wykona na żywo ten i inne utwory z albumu "A kysz!", wydanego przez Sony Music Polska w marcu br. 

 Oprawę muzyczną SNL Polska będzie na stale zapewniać Grzech Band, czyli World Orchestra Grzecha Piotrowskiego. Możemy spodziewać się autorskiej mieszanki brzmień kojarzących się z muzyką filmową, smooth-jazzową  i etniczną. Zespół wykorzystuje różne oryginalne i egzotyczne instrumenty, w tym ręcznie wykonane perkusjonalia z drewna i kamieni. Orkiestra jest m.in. filarem festiwalu Wschód Piękna, którego trzy edycje odbyły się w Olsztynie. 

Paweł Piasecki 303 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.