"Wysokie Obcasy Praca" - nowy kwartalnik Agory

Naczelną magazynu została Joanna Mosiej-Sitek, wydawca "Wysokich Obcasów".

Na rynek trafia pierwszy numer nowego magazynu Agory "Wysokie Obcasy Praca". Jak deklaruje wydawnictwo, nowy magazyn jest kontynuacją wydanego w maju br. wydania specjalnego "Wysokich Obcasów" pt. „IT Girls”. Kwartalnik ma dostarczać praktyczne informacje o "pracy, pasji, życiu, psychologii, nauce i technologiach".

Każdy numer magazynu "Wysokie Obcasy Praca" będzie w sprzedaży przez trzy miesiące w cenie 11,99 zł – w punktach sprzedaży prasy, a także na Kulturalnysklep.pl oraz w formie cyfrowej na Publio.pl.

Wydanie wspiera promocja w internecie (Wyborcza.pl, Wysokieobcasy.pl, media społecznościowe) oraz autopromocja w "Gazecie Wyborczej" i jej tygodnikach oraz w "Wysokich Obcasach Extra". Działania reklamowe przygotował zespół promocji "Wysokich Obcasów".

– Nowy tytuł to odpowiedź na potrzeby czytelniczek oraz trendy, jakie wyznacza rynek. Od dłuższego czasu obserwujemy coraz większe zainteresowanie tematami związanymi z rozwojem zawodowym, psychologią pracy i work-life balance. Nie rezygnujemy z "IT Girls" – technologie będą jednym z ważniejszych tematów wydania, ponieważ to one determinują dziś naszą pracę i życie – mówi Joanna Mosiej-Sitek, redaktorka naczelna wydania i wydawczyni "Wysokich Obcasów".

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.