Nicktoons - nowy kanał dziecięcy w ofercie Viacomu

VIMN Polska wzmacnia swoją ofertę programową o nową markę dziecięcą. Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons.

Viacom International Media Networks Polska wprowadzi nową markę do swojego portfolio. W 2018 roku kontent stacji Nickelodeon HD zostanie
poszerzony i wzmocniony pod nazwą Nicktoons. Oferta programowa marki skoncentruje się wyłącznie na serialach animowanych, w tym najpopularniejszych animacjach Nickelodeon, w jakości HD.

Nicktoons to 24-godzinny kanał w jakości HD, skierowany przede wszystkim do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Nicktoons jest obecnie dostępny na 24 rynkach na całym świecie, obejmując swoim zasięgiem niemal 90 milionów gospodarstw domowych. W Polsce marka Nicktoons zadebiutuje  w pierwszych miesiącach 2018 roku jako nowa nazwa kanału telewizyjnego nadawanego dotychczas pod marką Nickelodeon HD.

Piotr Machul 392 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.