Weronika Książkiewicz w kampanii marki Cymes [wideo]

Działania realizują MK Group i MediaOn.

Ruszyła kampania promującą produkty oznaczone certyfikatem "Jakość Tradycja” oraz Europejskim Certyfikatem Żywności Ekologicznej, w której promowane są soki Cymes (Victoria Cymes). W kampanii bierze udział ambasadorka marki Cymes, aktorka Weronika Książkiewicz.

Kampania obejmie emisję nowych 15- i 30-sekundowych spotów, które zobaczyć można w w stacjach ogólnopolskich i tematycznych, jak TVN, Polsat i Telewizja Polska. Działania obejmą też cykl spotkań dietetyków z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym oraz warsztaty z udziałem influencerów (blogerów i dziennikarzy kulinarnych). Planowane są także publikacje w prasie i internecie oraz aktywna kampania w mediach społecznościowych.

Kampanię przygotowała agencja MK Group. Media zaplanował i zakupił dom mediowy MediaOn.

Maciej Florek 1979 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.