Michał Piróg i Julia Marcell w SNL Polska

W drugim odcinku "Saturday Night Live Polska" prowadzącym będzie tancerz i choreograf Michał Piróg, a gwiazdą muzyczną - Julia Marcell.

Drugi odcinek polskiej wersji jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych typu late night show zostanie wyemitowany na żywo ze studia SNL w Warszawie w sobotę 9 grudnia o godz. 21. Ten odcinek, podobnie jak jeszcze dwa kolejne, jest do obejrzenia za darmo na YouTube SNL Polska (https://www.youtube.com/SNLPolska) lub na stronie www.showmax.com, również dla niezarejestrowanych użytkowników.

Michał Piróg prowadzący drugi odcinek SNP Polska to tancerz, choreograf, jedna z najsłynniejszych medialnych postaci w Polsce. Prowadził program "Top Model", był jurorem w programie „You can dance – po prostu tańcz”, zakwalifikował się też do finału programu „Azja Express”.

Julia Marcell, nagrodzona Paszportem Polityki polska piosenkarka (gra także na pianinie i gitarze elektrycznej), na stałe mieszkająca w Berlinie, zaśpiewa w programie dwie piosenki. 

Oryginalna, amerykańska wersja "Saturday Night Live" powstaje od 43 lat w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. Producentem polskiej wersji programu jest Showmax.

 

 

 

 

Paweł Piasecki 411 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.