Joanna Kurowska zwyciężyła w 18. konkursie Galerii Plakatu AMS

Zwycięskie prace będzie można oglądać w całej Polsce na citylightach należących do AMS przez cały 2018 r.

autor: Joanna Kurowska
autor: Joanna Kurowska
Joanna Kurowska z ASP w Gdańsku zwyciężyła w 18. konkursie Galerii Plakatu AMS. Jury przyznało także sześć wyróżnień – w tym wyróżnienie specjalne, które otrzymała Aleksandra Zatorska. Ponadto wyróżnienia zdobyli Stanisław Gajewski, Szymon Szymankiewicz – za dwie prace, Zofia Joanna Wawrzyniak i Filip Zbrzeźniak. Już wkrótce zwycięskie prace będzie można oglądać na citylightach AMS w całej Polsce.

Temat 18. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS to "Rzeczpospolita = Rzecz wspólna”. Uczestnicy zgłosili niemal 500 projektów, znacznie więcej niż w poprzedniej edycji.

Wyboru laureatów dokonało jury w składzie: Małgorzata Augustyniak, wiceprezes AMS, Maciej Buszewicz, artysta grafik, profesor ASP w Warszawie, Janusz Górski, artysta grafik, profesor ASP w Gdańsku, kurator Galerii Plakatu
AMS, Szymon Gutkowski, prezes zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, dyrektor zarządzający agencji reklamowej DDB & Tribal, dr hab. Michał Kopczyński, profesor UW – Instytut Historyczny, koordynator projektów badawczych Muzeum Historii Polski, Sławomir Kosmynka, artysta grafik, profesor ASP w Łodzi, i Luka Rayski, malarz i grafik.

Katarzyna Kacprzak 612 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.