Headlines-Porter Novelli łączy się z 24/7Communication

Joanna Pruszyńska, założycielka i dyrektor zarządzająca agencji Headlines, będzie pełniła funkcję starszego doradcy zarządu.

Joanna Pruszyńska, Dirk Aarts
Joanna Pruszyńska, Dirk Aarts
Headlines, agencja PR założona przez Joannę Pruszyńską w 1996 r., specjalizuje się w komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej. Od 2006 r. stała się spółką stowarzyszoną Porter Novelli, która jest częścią grupy Omnicom i jedną z największych agencji PR na świecie. Po ponad 20 latach działania w branży PR Joanna Pruszyńska zamierza skupić swoją działalność zawodową na spółce CodersTrust Polska, którą założyła w 2016 r.

W ramach fuzji zostaną połączone działania agencji Headlines-Porter Novelli i 24/7Communication, która działa na rynku od 2000 r. i jest jedną z największych agencji PR w Polsce. Klienci Headlines będą mogli skorzystać ze studia produkcyjnego 24/7Studio i członkostwa 24/7Communication w związku IAB Polska.

Agencje rozpoczną wspólne działania od 1 stycznia 2018 r. pod nazwą 24/7Communication. Funkcję prezesa pełnić będzie Dorota Zmarzlak, dyrektora zarządzającego – Dirk Aarts. Oboje zajmują obecnie takie stanowiska w 24/7Communication.

Katarzyna Kacprzak 423 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.