Miejsce na idealny event

Wybór miejsca na event często bywa kluczową decyzją. Może rozwiązać większość problemów, może też dostarczyć ich całą masę.

Miejsce kompleksowe, z kompetentnym zespołem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta i jest w stanie przygotować ofertę skrojoną na jego potrzeby i możliwości, na pewno ułatwi nam zadanie i przyczyni się do sukcesu naszego eventu.

"Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta"

Gdzie szukać takiego miejsca? Organizując wydarzenie w Warszawie, warto wziąć pod uwagę Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta.

To największe i najdłużej działające centrum rozrywki w Warszawie, od roku funkcjonujące w nowej lokalizacji przy ul. Jagiellońskiej 82B. Obecnie jest to już obowiązkowy punkt na rozrywkowej mapie stolicy. To miejsce chętnie odwiedzają klubowicze, ale spotkać tu można także ­– celebrytów i gwiazdy. Jest to również przestrzeń, którą pokochali organizatorzy eventów. Tylko w ciągu ostatniego roku odbyło się tu niemal dwa tysiące imprez firmowych, zarówno dużych, obejmujących całe centrum, jak i kameralnych spotkań.

Profesjonaliści docenili Hulakula za plastyczną przestrzeń i modułowe rozwiązania, które pozwalają zaaranżować przestrzeń według autorskich koncepcji, ale także za bogatą ofertę atrakcji dostosowaną do różnych potrzeb, w tym także dla najmłodszych.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób. Warte podkreślenia jest także bogate zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie i nagłośnienie spełniają najwyższe standardy, jednocześnie, dzięki swojej modułowości, oferując zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Projektanci nowej lokalizacji na ponad 6,5 tysiącach m2 przygotowali:

 • nowoczesną salę konferencyjno-klubową
 • dwie kameralne sale VIP
 • parkiet na 2 tys. osób
 • antresolę z oddzielnym barem i 300 miejscami siedzącymi
 • restaurację dla 400 gości
 • trzy bary
 • scenę o powierzchni 40 m2 z ekranem LED o wymiarach 8 × 4 m i rozdzielczości 1344 × 672
 • bowling, bilard, automaty zręcznościowe i klasyczne gry wideo
 • letni ogródek restauracyjny z zewnętrznym placem zabaw
 • wewnętrzne place zabaw z trzema strefami dostosowanymi do różnych grup wiekowych
 • bezpłatny parking na 450 samochodów
 • powierzchnie reklamową na 38 telewizorach LCD, 14 rzutnikach i 10 ekranach projekcyjnych
 • dwie niezależne, wentylowane palarnie.

Wszystkie sale są w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w nowoczesne urządzenia audiowizualne, a sam obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych.

Hulakula oferuje także pełny zakres usług cateringowych, zarówno w ramach imprez organizowanych w Hulakula, jak i imprez zewnętrznych. Szef kuchni przygotuje autorskie dania główne, przystawki ciepłe i zimne, słodkie bufety, a także tematyczne stacje live cooking,  tj. bufet sushi czy bufet włoski z pizzą oraz catering artystyczny, komponowany indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Dwa tysiące spotkań w ciągu 12 miesięcy i powracający klienci mówią sami za siebie, ale warto też osobiście przekonać się, jak wyglądają nowe wnętrza i choćby prywatnie odwiedzić Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta. Bogata oferta dla klientów indywidualnych obejmuje nie tylko nowoczesne tory bowlingowe, z których słynie Hulakula, czy stoły bilardowe, ale także klub muzyczny, który niemal każdego wieczoru oferuje gościom inne wydarzenie muzyczne: imprezy, koncerty czy spotkania z gwiazdami.

Pełen program imprez odbywających się w centrum dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

Zapraszamy do Hulakula – sprawdźcie jak wygląda miejsce na idealny event.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.