Piotr Kania nowym dyrektorem kreatywnym Czteryczwarte

Dotychczasowy dyrektor kreatywny obejmuje dyrekcję kreatywną rozwijającego się działu agencji - Corporate Identity.

Piotr Kania objął stanowisko dyrektora kreatywnego działu Brand Identity w Czteryczwarte Brand Design.

Pracował wcześniej jako art director w agencjach Lothar Boehm Polska i Dragon Rouge Polska, a przez ostatnie trzy lata był dyrektorem kreatywnym Logic Design Polska. Ma ponad 18 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów związanych z brandingiem oraz projektowaniem grafiki i struktury opakowań. Pracował m.in. dla takich marek, jak: 3Bit, Algida, Bahlsen, Biały Jeleń, Brok, Chappi, Czysta de Luxe, Dulux, Felix, Frugo, Harnaś, Hochland, Jacobs, Knorr, Królewskie, Kubuś, Lay's, Lubella, Lubelska, Luksusowa, Łowicz, Nałęczowianka, Nobiles, Ostoya, Pan Tadeusz, Princessa, Prymat, Redd’s, Tatra, Tymbark, Wedel, Winiary, Wódka Premium, Wyborowa, Żubr, Żywiec, Żywiec Zdrój.

Jest absolwentem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki i Malarstwa. W wolnym czasie tworzy krótkie formy komiksowe i ilustracje, współorganizował łódzkie konwenty komiksu oraz działa w Stowarzyszeniu Twórców Contur.

Dotychczasowy dyrektor kreatywny oraz prezes Czteryczwarte Paweł Rosiński został dyrektorem kreatywnym rozwijającego się działu Corporate Identity. W ostatnim czasie agencja wygrała przetarg na obsługę brandingową PKO Banku Polskiego, co oznacza, że obecnie Czteryczwarte świadczy usługi w tym zakresie dla dwóch największych polskich marek korporacyjnych – Orlenu oraz PKO Banku Polskiego.

Katarzyna Woźniak 506 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.