Ruszyła platforma zakupowa ebakalland.pl

Bakalland uruchomił platformę zakupową, w której można kupić bakalie, przekąski w postaci batonów zbożowych i proteinowych oraz produkty śniadaniowe i do wypieków.

W sklepie online znajdują się produkty takich marek jak Bakalland, Bakalland BA!, Delecta, Anatol. Platforma ebakalland.pl skierowana jest do sektora B2B: operatorów vendingowych, firm zaopatrujących biura, siłowni, agencji reklamowych i kanału HoReCa.

Platforma jest dostępna przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Charakteryzuje ją również krótki proces zakupowy. Już po zalogowaniu konsument otrzymuje informację na temat dostępności produktów i ich cen. Szybka dostawa pod wskazany adres możliwa jest już następnego dnia roboczego. Istnieje również możliwość śledzenia przesyłki.

- Bakalland rozwija się również technologicznie, dlatego stworzyliśmy platformę zakupową jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów z kanału B2B. Ebakalland jest pierwszą Platformą na polskim rynku bakalii i wypieków – mówi Agata Dublasiewicz, e-commerce manager Bakalland.

Jej zdaniem bogata oferta marek Bakalland i Delecta, szybka rejestracja oraz natychmiastowa realizacja zamówienia to esencja nowej platformy. - Jesteśmy przekonani, że stanie się ona naturalnym narzędziem współpracy z naszymi klientami – uważa Dublasiewicz.

 (handelextra.pl)

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.