Piotr Osiński dyrektorem kreatywnym w Wunderman MENA w Dubaju

Associate creative director z Saatchi & Saatchi IS zmienia agencję.

Piotr Osiński objął stanowisko executive creative directora w agencji Wunderman MENA w Dubaju. Będzie zarządzał całym działem kreacji. Biuro w Dubaju jest hubem na region MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna)

Osiński przez sześć lat pracował w Saatchi & Saatchi IS, ostatnio jako associate creative director. Odpowiadał za globalną obsługę digital dla marki Duracell, regionalny scope of work dla Microsoftu oraz kreację dla marek z portfolio GSK. Wcześniej przez rok był dyrektorem kreatywnym od projektów digitalowych dla biur Saatchi w Dubaju i Singapurze. Podczas pracy w Saatchi zdobył ponad 40 nagród reklamowych. Do tej pory pracował m.in. dla takich marek, jak: Tyskie, Old Spice, Toyota, Honda, T-Mobile, Microsoft, Pampers, Gillette, Heyah, NC+.

Katarzyna Kacprzak 346 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.