Sebastian Szysz pokieruje działem strategii w Zenith

W ubiegłym roku awansował na stanowisko strategy directora.

Sebastian Szysz objął kierownictwo działu strategii w Zenith (Publicis Media). W nowej roli odpowiada za pracę zespołu, który zapewnia doradztwo strategiczne klientom agencji, wspiera zespoły klienckie i przetargowe w budowaniu strategii komunikacji, przygotowuje szkolenia i warsztaty dla klientów, wdraża innowacje. 

Szysz ma ponad 8 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych oraz projektów mediowych. Z firmą Zenith jest związany od 2010 r., a w dziale strategii pracuje od momentu jego powstania w 2013 r. W ub.r. awansował na stanowisko strategy directora.

Zespół strategii Zenith tworzą obecnie trzy osoby. Wcześniej kierował nim Krzysztof Sobieszek, który obecnie odpowiada za business transformation – butik konsultingowy działający w strukturach Publicis Media.

Maciej Florek 1985 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.