Agnieszka Odachowska, dyrektor komunikacji, odchodzi z Onet-RAS Polska

Tymczasowo zastąpi ją Agnieszka Skrzypek-Makowska.

Agnieszka Odachowska
Agnieszka Odachowska
Agnieszka Odachowska rezygnuje z funkcji dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy Onet-RAS Polska, a jej obowiązki przejmie tymczasowo Agnieszka Skrzypek-Makowska, obecnie group communication manager. Powodem decyzji jest autorski projekt, na którym Odachowska zamierza się skoncentrować. Obie strony nie wykluczają współpracy przy wybranych inicjatywach.

Odachowska jest związana z Grupa Onet-RAS Polska od września 2014 r., kiedy to objęła stanowisko dyrektor komunikacji korporacyjnej Ringier Axel Springer Polska oraz dołączyła do grona group management teamu. Pełniła też obowiązki rzecznika prasowego grupy. Z rynkiem mediów związana jest od 1999 r., a poprzednio pracowała jako szef komunikacji Viacom International Media Networks Poland.

Katarzyna Kacprzak 336 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.