Z Unilevera do GSK

Tamara Rogers została mianowana dyrektorem zarządzającym GSK Consumer Healthcare w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Dołącza do GSK z firmy Unilever.

GSK CH działa w obszarze zdrowia i jest właścicielem takich globalnych marek jak: Sensodyne, Voltaren, Theraflu, Paradontax, Panadol, Polident, Otrivin, Horlicks, Physiogel oraz lokalnych, m.in. Rutinoscorbin czy Cholinex.

Tamara Rogers będzie raportowała do CEO GSK Consumer Healthcare Briana McNamary oraz zostanie członkiem strategicznego zespołu zarządzającego firmy. 

Zastąpiła na tym stanowisku dotychczasowego dyrektora zarządzającego Erharda Hecka, który odszedł na emeryturę. Miejscem pracy nowej dyrektor będzie centrala GSK w Londynie. Ostatnią z dotychczasowych prze nią funkcji była rola wiceprezesa wykonawczego działu Personal Care firmy Unilever na rynku północnoamerykańskim, gdzie zarządzała wielomilionowym portfolio produktowym oraz była członkiem globalnego zespołu zarządzającego działu Personal Care.

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.