Pawlik, Kołodziński, Dubiniec, Kądziela, Marlikowski i Władyniak w Nest Warsaw

Będą teraz w pełni dostępni dla rynku na zasadach tradycyjnego impresariatu.

Kojarzeni ze studiem Dobro twórcy będą od teraz działali w niezależnej strukturze impresaryjnej Nest Warsaw. Poprowadzi ją Zofia Kamińska, wcześniej związana m.in. z Viewinder i Film Produkcja. Od teraz z Dobro na wyłączność będą pracowali tylko Sebastian Pańczyk, współtwórca studia oraz w zakresie filmów reklamowych – Tomasz Bagiński. Z Nest Warsaw związali się zaś: Szymon Pawlik, Karol Kołodziński, Marcin Dubiniec, Kordian Kądziela, Marek Marlikowski i Marcin Władyniak. Będą teraz w pełni dostępni dla rynku na zasadach tradycyjnego impresariatu.
 
- Odpowiadając na potrzeby twórców postanowiliśmy stworzyć autonomiczną, nowoczesną przestrzeń pracy i rozwoju dla reżyserów polskiej reklamowej nowej fali. Stopniowo planujemy poszerzać grupę współpracujących z nami filmowców i otwierać się na inne filmowe specjalizacje – komentuje projekt Kamińska.
 
Nest Warsaw oficjalnie rozpoczyna swoją działalność dziś, 12 stycznia 2018 r. Identyfikację graficzną przygotowało studio Full Metal Jacket.
 

Katarzyna Kacprzak 372 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.