Anna Bartoszewska dyrektorem generalnym Zenith

Z funkcji zrezygnowała Agata Lauko. Justyna Mazur, partner zarządzający w Zenith, zwiększy zakres swojej odpowiedzialności.

Anna Bartoszewska (na zdj. z prawej), dotychczas partner zarządzający w agencji mediowej Zenith, awansowała na stanowisko dyrektor generalnej i będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój i efektywne działanie agencji, pozyskiwanie nowych klientów, rozwój kompetencji strategicznych i digitalowych oraz poszerzanie portfolio produktów i rozwiązań wspierających wzrost biznesu klientów. Dołącza również do zarządu Publicis Media.

Justyna Mazur, partner zarządzający w Zenith, zwiększy zakres swojej odpowiedzialności. Będzie on obejmował współpracę z kluczowymi klientami agencji, implementację rozwiązań wspierających rozwój ich biznesu, zarządzanie zespołami klienckimi i zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Mazur będzie również odpowiadała za współpracę z globalną siecią Zenith, wymianę wiedzy i wdrażanie sieciowych narzędzi.

Agata Lauko zrezygnowała z funkcji dyrektora generalnego Zenith oraz członkostwa w zarządzie Publicis Media i rozstanie się z firmą z końcem stycznia.

Anna Bartoszewska jest związana z branżą mediową od 2004 r. W 2005 r. zaczęła pracę w Zenith, gdzie przeszła kolejno wszystkie szczeble kariery zawodowej.

Justyna Mazur ma 16-letnie doświadczenie w branży mediowej. Od początku swojej kariery – z wyjątkiem dwóch lat na stanowisku zastępcy dyrektora departamentu komunikacji marketingowej ds. mediów w Polkomtelu – związana jest z agencją Zenith.

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.