Agnieszka Pacewicz i Jakub Ćwikliński awansują w El Padre

Nowe osoby na stanowisku event directora i senior event managera.

Nowo utworzone stanowisko event directora w agencji El Padre objął Jakub Ćwikliński, dotychczasowy senior event manager. Na stanowisko senior event managera awansowała natomiast Agnieszka Pacewicz.

Jakub Ćwikliński ma ponad 7-letnie doświadczenie w branży. Karierę rozpoczynał w agencji Rival Group, po czym na początku 2014 r. dołączył do El Padre. W agencji przygotowuje kluczowe wydarzenia i odpowiada za ich produkcję. Na jego koncie są realizacje dla takich klientów jak PKN Orlen (Dni Chemika 2016 i 2017, Orlen Warsaw Games 2017), Polska Grupa Energetyczna (ponad 20 realizacji, w tym 8 edycji biegu On The Run), Narodowe Centrum Kultury (projekcja filmu „Miasto 44” na Stadionie Narodowym), Peugeot Polska, Nationale Nederlanden, Granaria, Certina i innych.

Agnieszka Pacewicz z agencją House of Events realizowała akcje promocyjne m.in. dla Zakładów Lotniczych w Dęblinie, PFRON czy Kronen. Z El Padre związana jest od połowy 2016 r. Jako event manager odpowiadała za kontakt z klientami i kompleksową realizację eventów dla firm takich jak PKN Orlen, PKO Bank Polski, Rossmann, BBC, Deloitte czy GK PGE.


Katarzyna Kacprzak 696 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.