Mieszko startuje z konkursem

Producent słodyczy zachęca do dzielenia się czekoladkami i startuje z konkursem "Me&You".

Firma Mieszko S.A., producent słodyczy, startuje z konkursem konsumenckim, w którym można wygrać aparaty fotograficzne i dwie wycieczki do Barcelony. Wartość puli nagród to ponad 50 tys. zł.
Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić czekoladki w określonych przez organizatora konkursu wariantach, wykonać przez stronę internetową zadanie konkursowe i zachować paragon jako dowód zakupu.
Do wygrania 2 nagrody I stopnia w postaci voucherów na wyjazd do Barcelony organizowany przez biuro podróży Sigma Travel (o wartości 8 tys. zł) wraz z nagrodą pieniężną; wśród 35 nagród II stopnia są aparaty fotograficzne marki Polaroid Snap Touch wraz ze specjalnymi wkładami do drukowania zdjęć. 

Konkurs jest wspierany m. in. kampanią w internecie. Za organizację konkursu odpowiada AdValue. Do momentu zamknięcia tego wydania MMP24 nie udało nam się uzyskać informacji, w jakich mediach oprócz internetu konkurs otrzyma wsparcie. Media dla firmy Wawel planuje i kupuje dom mediowy Mets. 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.