Piotr Laskowski nowym naczelnym "Muratora"

Wydawca reorganizuje segment budowlany.

Piotr Laskowski obejmie 1 lutego stanowisko redaktora naczelnego "Muratora". Będzie kierował nową strukturą redakcyjną obejmującą miesięcznik "Murator", wydania specjalne "Muratora" serwis internetowy Muratordom.pl i wydanie cyfrowe Murator.pl. Dotychczasowa redaktor naczelna miesięcznika "Murator" Anna Wrońska rozstaje się z Grupą ZPR Media.

W ramach reorganizacji segmentu Budowa redakcje prasowe i internetowe zostały skonsolidowane i podlegają nowemu redaktorowi naczelnemu. Jego zastępcą została Małgorzata Majkowska, dotychczasowa redaktor naczelna wydań specjalnych „Muratora”.

– Zmiana ma na celu integrację działań redakcyjnych w druku i w internecie oraz stworzenie wspólnej strategii budowania kontentu dla "Muratora", wydań specjalnych, serwisu WWW i wydań cyfrowych. Pozwoli to nam uzyskać efekt synergii w segmencie tytułów budowlanych o charakterze popularnym – mówi Anna Kamińska, dyrektor zarządzająca segmentem budowlanym.

Piotr Laskowski związany jest z redakcją „Muratora” od 2003 r. Jest popularyzatorem wiedzy o budownictwie, współpracował z wieloma redakcjami pism o tej tematyce i przez wiele lat pełnił funkcję redaktora działu instalacje w miesięczniku "Murator". "Murator" ukazuje się od 1983 r.

 

 

Piotr Machul 387 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.