"Avanti" promuje swoją aplikację

Konkurs ma zachęcać czytelniczki do robienia zakupów "wprost ze stron magazynu".

Agora, wydawca "Avanti" chce zachęcić czytelniczki do korzystania z aplikacji, w której można skanować i kupować produkty bezpośrednio ze stron każdego wydania. W tym celu na łamach lutowego wydania miesięcznika zorganizowano konkurs, w którym czytelniczki mogą wygrać jeden z dziesięciu voucherów o wartości 100 zł na zakupy w sklepach Esotiq.

Warunkiem jest pobranie w dniach 26.01. – 22.02.2018 r. aplikacji „Avanti” z App Store lub Google Play, założenie w niej konta, wybranie dowolnego produktu i udostępnienie go na swoim profilu na Facebooku z hashtagami #avantiapp i #walentynkoweprezentoraz wyjaśnieniem, dlaczego ten właśnie produkt jest wymarzonym prezentem z okazji walentynek. Redakcja „Avanti” wybierze 10 najbardziej oryginalnych postów. Wyniki zostaną ogłoszone do 1.03.2018 r.

Lutowe wydanie miesięcznika „Avanti” wesprze promocja w prasie (czasopisma Agory), w radiu (radiostacje Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl) i w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.