Daniel Maikowski szefem działu technologicznego i zastępcą naczelnego Next.Gazeta.pl

Będzie odpowiadać za organizację pracy całej redakcji.

Daniel Maikowski łączy funkcje szefa działu technologicznego i zastępcy Rafała Hirscha, redaktora naczelnego serwisu biznesowo-technologicznego Next.Gazeta.pl. W ramach nowych obowiązków odpowiada za treści technologiczne - artykuły, testy i porady, publikowane w serwisie oraz za organizację pracy całej redakcji. - Next.Gazeta.pl dynamicznie się rozwija i rozszerza pole swojej działalności, m.in. o organizację konferencji i eventów. To skłoniło nas do powołania nowej funkcji - mówi Magdalena Biednik, szef biznesu Next.Gazeta.pl.

Maikowski jest związany z serwisem Next.Gazeta.pl od jego startu w 2016 r. Wcześniej pracował jako wydawca i dziennikarz w serwisach Gazetaprawna.pl oraz Forsal.pl. Specjalizuje się w tematyce nowych technologii, internetu, gier wideo oraz mediów. Na stanowisku szefa działu technologicznego Daniel Maikowski zastąpił Kamila Mizerę, który dołączył do zespołu XSolve na stanowisku content editor-in-chief. 

Według badania Gemius PBI w grudniu 2017 r. serwis Next.Gazeta.pl odwiedziło prawie 2 mln użytkowników (RU), którzy wykonali 18,8 mln odsłon.

Piotr Machul 220 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.